sadsad x
asdasd
 • SİPARİŞ ÖNCESİ

       Plus to you beslenme prensibi nedir ?


  • Beslenme prensibimiz Akdeniz Tipi Beslenme doğrultusunda olup menülerimizin içeriği, kalori & besin öğesi dengesi beslenme ve diyetetik lisans diplomasına sahip diyetisyenler tarafından ulusal ve uluslararası kuruluşlarca onaylanan temel beslenme ilkeleri doğrultusunda oluşturulmaktadır. 

        Nasıl fayda görebilirim ?


   • Seçtiğin beslenme modeline göre aldığın  pakette 3 ana öğün ve 2-3 ara öğün bulunur. Gün içi değişiklikler olsa da mümkün olduğunda sana önerilen sıraya göre programı uygularsan hemen iyi hissetmeye başlarsın.

        Plus to you ile ne kadar sürede ne kadar kilo verebilirim ?


    • Kilo verme süreci her bireyin hedefine, mevcut sağlık durumuna, yaşam şekline, genetik yapısına , geçmiş beslenme öyküsüne ve günlük diyete uyumuna göre değişir. Sağlığın için önerilen haftada 0.5 kg-1 kg arasında kilo kaybıdır. Bu rakam spor yapan ve aktif kişilerde daha fazla olabilir. 

        Alerjim var paketlerden nasıl faydalanırım ?


     • Şu anda alerjenlere göre ayrı bir paketimiz bulunmuyor. Yine de diyetisyenine bizim paketlerden hangisi sana uygun sorabilirsin.  

          Hamileyim / emziriyorum fast plus /sebze hızlandırma paketini alabilir miyim ?


      • Fast plus paketimiz diğer paketlere göre daha düşük kalori, protein ve karbonhidrat içerdiği için emzirme ve hamilelik dönemlerinde önerilmemektedir. Bu dönemde Fit plus grubundan sana uygun kaloriyi seçip sağlıklı beslenmeye başlayabilirsin. 

          Tansiyon / şeker / kalp hastasıyım plus to you paketleri bana uygun mu ?


       • İnsülin Direnci, Hipoglisemi, Tip 2 diyabet, tansiyon gibi metabolik bir rahatsızlığın varsa bu paket rafine şeker içermemesi, glisemik indeksi düşük besinler ile planlaması ve minimum tuz kullanılması sayesinde senin için de uygun hale getirilmiştir. Paket seçmini yaparken seni takip eden uzmandan destek almayı unutma. 

           Menü içerikleri nelere göre belirleniyor ?


        • Menülerimizin içeriği, kalori & besin öğesi dengesi beslenme ve diyetetik lisans diplomasına sahip diyetisyenler tarafından ulusal ve uluslararası kuruluşlarca onaylanan temel beslenme ilkeleri doğrultusunda oluşturulmaktadır. Mevsiminde yetişen taze sebze ve meyveler tercih edilir. 

            Öğünler kaç kalori ?


         • Paketlerimiz; Toplam günlük 1200, 1500, 1800 kalori  olmak üzere 3 kategoride planlanır. Her öğünün/yemeğin kalorisi kendi içinde değişkenlik gösterir. 

             Diyetisyen desteği var mı ?


          • Menüler diyetisyen ekibi tarafından hazırlanmaktadır lakin  seçim ve takip aşamasında mutlaka seni takip eden bir diyetisyenden destek almanı tavsiye ederiz. Paketler hakkında genel soruların için diyetisyen@grj.com.tr veya destek@grj.com.tr adreslerine mail atabilirsin. 

              Menüler haftalık tekrar mı ediyor ?


           • Menüler, aylık olarak hazırlanır. Her ayın her gününde farklı yemekler ile karşılaşırsın. 

               Örnek menü görebilir miyim ?


            • Kahvaltı ; Avokadolu Kahvaltı Salatası & Ekşi Mayalı Ekmek Eşliğinde 

             Ara Öğün ;  Kuru Kayısı

             Öğle Yemeği ; Chicken Rosto 

             Ara Öğün ; Karabuğdaylı Granola 

             Akşam Yemeği ; Fırında Baharatlı Çıtır Karnabahar              TESLİMAT SONRASI 

                Alkali suyu ne zaman içmeliyim ?


             • Alkali suyu, her sabah öğünlerden önce güne başlarken içmeni tavsiye ederiz.

                 Öğünleri sıra ile mi yemeliyim ?


              • Öğünleri önerdiğimiz sıra ile tüketmen, programdan daha iyi verim almanı sağlar. Bu yüzden saatlere ve öğün düzenine uygun ilerlemeni tavsiye ederiz. 

                   Paketime ilave yapabilir miyim?


               • Seni takip eden diyetisyenin sana özel bir ilave önermediyse,  ilave yapmamanı tavsiye ederiz. 

                   Paketimdeki her şeyi yemek zorunda mıyım?


                • Seni takip eden diyetisyenin sana özel bir durum belirtmediyse, eksiltme yapmamanı tavsiye ederiz. 


                 ÜRETİM

                     Yemekleri nasıl üretiyorsunuz?


                 • Onaylı tedarikçilerden alınan hammaddeleri mal kabul prosesinden sonra soğuk,donuk ve kuru depolara alıyoruz. Üretilecek ürün miktarına göre hammaddelerimizi üretim alanında ki koltuk altı depolara taşıyoruz. Üretim alanında yıkama,ayıklama,doğrama, reçetelendirme,pişirme,soğutma,porsiyonlama ve paketleme işlemlerinden sonra, ürün metal dedektörden geçerek son ürün yabancı madde kontrollerini yapıyoruz. Kutulanan yemekleri ürün deposuna alınarak sevkiyata hazır hale getiriyoruz.

                      Yemekleri nasıl paketliyorsunuz?


                  • Gıda ile temasında sakınca olmadığı analizler ile kanıtlanmış ambalajlara ürünlerimizi doldurup,üzerini sıcak yapıştırma tekniğini ile çalışan makinelerde PP folyo kapatıyoruz.

                       Yemekleri ambalajı ile ısıtabilir miyim?


                   • Ambalajlarımız mikrodalga ısıtmaya uygundur. Fırın veya ocakta ısıtma işlemleri için ürünleri bu işlemlere dayanıklı tabak,tepsi,veya tavalara aktarmanızı öneriyoruz.

                        Yemekler nasıl taşınıyor?


                    • Kutulanan yemekler, lokasyonlarına göre soğutmalı araçlara yüklüyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

                         Ürünleri kaç gün içerisinde tüketmeliyim?


                     • Ürünleri taze taze günlük tüketmeni öneriyoruz.

                          Yemekleri nasıl muhafaza edeceğim?


                      • Yemekleri,içecekleri ve tatlıları buzdolabında muhafaza etmelisin. Krakerler ve ekmekler gibi ürünleri ortam sıcaklığında saklayabilirsin.

                          Hijyen nasıl sağlanıyor?


                       • Üretim alanı içerisinde hijyeni sağlamak için öncelikle çalışma arkadaşlarımızın bu konuda ki farkındalığını artırmak adına eğitimler veriyoruz.El hijyeni,Kişisel hijyen,Ekipman hijyeni ve Depolama hijyeni ana başlıklarımız. Hijyenik altyapının sürekliliğini temizlik ve sanitasyon planı ile destekliyoruz. Endüstriyel temizlik kimyasalları ve ekipmanları ile temizlik işlemlerinin etkinliğini garanti altına alıyoruz. Gıda Güvenliği ve Hijyen ekibimizin sahada yaptığı denetimler,ürün mikrobiyolojik analizleri ve swap analizleri ile gıda hijyeninin sağlandığından emin oluyoruz.


                       sss.jpg (9.18 MB)

                       T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.